Müşteri Temsilcisi

+90 212 474 95 95

Email

info@servetdisticaret.com.tr

Profil Sayfası

Servet Giyim Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti Cuno Group’un bir şirketi olarak 1998 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkın süredir faaliyetine devam etmekte olup ,Türkiye’nin yurt dışı ihracatının geliştirilip büyütülmesine büyük katkılar sağlamayı hedeflemiştir.

Şirketimiz vizyon, misyon, politika ve stratejileri doğrultusunda hedeflerine odaklanmış, çevreye duyarlı ve takım ruhuyla hareket ederek tüm süreçlerinde kalite bilincinden ödün vermeden, değişen koşullarda gelişimini sürdürülebilir kılmayı başarmıştır.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Servet Dış Ticaret Şirketi’nin, sorumluluklarının bilincinde olup çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe liderlik etmeye devam etmektedir.

Ulaştığımız başarının arkasında öncelikle dinamik insan kaynağı, teknolojik altyapı, şirket değerlerine bağlılık, müşteri odaklılık ve kaliteyi merkez alan bir yönetim tarzı yer almaktadır. Yönetim tarzımız sadece maddi kazanımlarla değil, toplumun, müşterilerin, çalışanların ve tedarikçilerin yararlandığı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynağına gereken önemi vermek, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya şirketi olmak en temel hedefimizdir.

placeholder